Září 2013

Nothing..

19. září 2013 v 18:17 | Nicky Unicorn^ |  10032013 F
Víš, chtěla bych ti toho tolik říct,... říct ti, jak moc tě mám ráda a jak moc mi má tobě záleží, že jsi jediný komu jsem věřila a stále věřím i když jen pořád lžeš.
Vidíš, nemám důvod ti věřit.. Nevím jak se k tobě chovat, jak se na tebe tvářit, co si o tobě myslet.. Co si myslet o NÁS... Pochopila jsem že mi dva nebudem nikdy víc než kamarádi, ale mrzí mě, že to vypadá tak, že nebudem ani kamarádi.. A to jsem tě brala jako toho nejlepšího. Ty to víš, že pro mě jsi hrdina, šampión a ten nejlepší! Nechci aby jsi mi cpal lásku chci jen trochu času s tebou. Chci moc?! Slíbil si toho tolik... Ale všechno je ti přednější než já, uplně všechno! Jsem rozhodnutá, nechám tě být! Už po tobě nechci nic.. Ani lásku, pomoc a ani přátelství.. Falešných kamarádů mám už dost o jednoho navíc nepotřebuju :) Věřit ti byla chyba!

S láskou a ze srdce
Nicky.

When you're gone..

11. září 2013 v 9:09 | Nicky Unicorn^ |  Dear diary..
Zase sem se přistihla jak na tebe myslím, jak ty myšlenky neumím ovládat a nemůžu je zastavit. Nebo nechci?..
Už jsi pryč.. Pryč navždy, pořád tomu nevěřím.. Nebudu tě vídat denně, obejmout můžu maximálně vzduch.. Nenechal jsi tu nic, žádnou vzpomínku.. Jen obrovskou díru v mém srdci a pár jizev na těle.. Nic víc. Umírala jsem, ty jsi napravil všechno, pomohl jsi i když si nebyl se mnou, nebyl si u mě.. Umírám zase.. Kdo mi pomůže teď? Kdo mi bude říkat, že spolu zvládneme všechno, kdo mě bude utěšovat a zahřívat mě, když je mi zima? Byl jsi všechno a nejvíc můj smysl života.. Doufám že jsi doma šťastný, a že si najdeš někoho, kdo tě bude alespoň z části milovat tak moc, jak já tebe, že najdeš někoho, kdo tě bude dělat šťastným a dá ti celej svět..

Tohle je poslední dopis tvýmu srdci..
Nicky.