Prosinec 2013

Proč?

28. prosince 2013 v 18:31 | Uni^ |  Mindfuck
"Mám zvyk, sedím, kukám do blba a fajčím,
v princípe rozmýšľam sám, neviem nad čím.. "
Kde je chyba? Obklopena lidmi, ale pořád tak sama, nikdo mě nevidí. Jsou snad všichni zaslepení sami sebou, že nevidí nikoho jiného? Nebo jsou všichni jen monstra a já od nich můžu čekat jen, že mi dají vypít jed a budou si užívat to, jak trpím, jak mě jed rozežírá uvnitr a u toho se budou usmívat od ucha k uchu? Proč si lidé jen ubližují, proč dávají falešné iluze, proč je láska i přátelství jen samá lež? Jak je možné, že z obrovsné lásky je najednou nenávist, proč zmízí to pouto během sekundy? Proč se nejlepší kamarádky za rohem pomlouvají? Proč lidé ztrácejí naději, proč přestávají snít? Bojí se snad zklamání? Kdo by se taky nebál..

Dnešek je plný otázek, otázek bez odpovědí.
Nicky.

rok 2013.

25. prosince 2013 v 1:18 | Uni^ |  Dear diary..
Rok 2013 byl hroznej, strašnej, depresivní a pokakanej jak blázen.. Troufám si i říct, že to byl nejhorší rok od doby, co dýchám..


I said goodbye..

7. prosince 2013 v 18:13 | Uni^ |  10032013 F
Žil, byl princ Filípek, který byl laskavý ke svému lidu a všem svým poddaným. Byl dokonalý a jeho srdce bylo plné lásky a štědrosti.. Všichni ho měli rádi a obdivovali ho, byl neobyčejný..Jeho úsměv zlepšil náladu každému, kdo ho spatřil.. Ze smutného člověka udělal veselého.. Byl to hrdina! A toho hrdinu mám nejraději...
Zazvonil zvonec a...
______________________________________________________________________________________________