I said goodbye..

7. prosince 2013 v 18:13 | Uni^ |  10032013 F
Žil, byl princ Filípek, který byl laskavý ke svému lidu a všem svým poddaným. Byl dokonalý a jeho srdce bylo plné lásky a štědrosti.. Všichni ho měli rádi a obdivovali ho, byl neobyčejný..Jeho úsměv zlepšil náladu každému, kdo ho spatřil.. Ze smutného člověka udělal veselého.. Byl to hrdina! A toho hrdinu mám nejraději...
Zazvonil zvonec a...
______________________________________________________________________________________________


Zapomenu na tebe, zapomenu na ty 2 měsíce plný trápení, nejistoty a i na ten pocit štěstí, nebo co to vlastně bylo. Ano bude mi chybět to, co jsem k tobě cítila.. Bude mi chybět všechno, co patřilo k nám! Bude mi chybět tvoje hyperaktivita, tvůj ďolíček na bradě, tvůj úsměv, tvoje oči... Nejvíc ze všeho mi bude chybět ten pocit bezpečí, když si mě obepínal svými pažemi a já byla přilepená k tvojí hrudi a poslouchala jak ti tluče srdce.. Srdce, který nikdy netlouklo pro mě..
Ano, bude to trvat asi zase hodně dlouho, než tě přestanu milovat a než zapomenu na všechno, na co bych zapomenout měla. Bude to bolet, s tím počítám, ale rozhodla jsem se být šťastná.
Běž, žij svůj život. Buď šťastný, buď šťastný s ní! Nic jinýho jsem nikdy nechtěla.. Navždycky pro mě budeš ten princ, hrdina a ten nejlepší...

____________________________________________________________________________________________


Byla jedna holka, obyčejná, ničím nezajímavá, ale byla blázen, psychopat a cvok. Potácela se se dna hloubš a hloubš. Nevěřila nikomu... Měla jizvy na těle i na srdci. Byl tu I chlapec, pohledný, úžasný až oči přecházely, nedalo se na něj přestat dívat. Měl upřímný pohled, laskavou duši a milující srdce. Pomohl dívce vyletět ze dna do nebe, jen tím, že tu pro ní byl.. Pomohl jí postavit se na nohy a žít. Bylo těžký a téměř nemožný se do něj nezamilovat. Dívka podlehla všemu a byl to on, kdo jí dodával chuť do života.. Postupně začal zaplňovat její hlavu, potom přešel k srdci a najednou dívka nemyslela na nikoho a nic jiného než jen na něj.. Byla ještě vetší blázen než před tím, byla blázen do něj. Když už se díky začátku školního roku začali vídat bylo všechno jiné.. Dívka milovala den ode dne víc.. a chlapec? Bůh ví.. Vídali se často, ne-li děnně.. Nemohla od něj často odtrhnout oči a tajně se k němu občas přitulila a šikana a šikana 3:). Nechtěla nic víc, jen aby ty chvilky nikdy nemuseli skončit. Když po pár dnech a týdnech ztrácela všechnu naději, že by o ní mohl stát, snažila se dostat chlapce z hlavy a srdce ale nešlo to, byl tak nadlicky dokonalý, že bylo těžký si ho nevšímat. Jeden den si byli blízcí a další den si byli cizí. 3.10.2013 byl pro dívku nejlepším dnem z celýho jejího posranýho života. Seděli jen tak na kuřárně, sami.. Jako vždycky se lechtaly, dělali blbosti, ale jednou její ruce držely ty jeho.. Tentokrát si byli moc, moc, moc blízcí.. Zahleděl se jí do očí a pověděl jí svůj nápad. Ano byli spolu, možná šťastní.. Možná si poznal miláčku, že chlapec jsi ty a dívka jsem já. Dneska jsme spolu 2týdny a už si neumím představit život bez tebe. Přijde mi, jako bych tě znala dlouhatánsky dlouho. Občas teda pěkně zlobíš a šikanuješ mě, ale myslím, že to já tebe taky. Děkuji ti, jsem opravdu šťastná, šťastná jak ještě nikdy. Doufám, že I ty jsi aspoň trochu šťastný a že ti nedělám ze života peklo. Udělal jsi z pohádky realitu, jsi můj princ, můj hrdina, moje všechno. Neznám slovo, který by vyjádřilo jak moc tě miluju. Miluju tě víc než jednorožce, víc než slunce, víc než vzduch, víc než spánek. Miluju tě víc než všechno..
Děkuju za všechno a za to že jsi.
___________________________________________________________________________


Úplně si pamatuju na ten den, kdy jsem tohle psala. Byla jsem do tebe nejvíc zamilovaná a hlavně pěkně naivní..


Goodbye..
I will always love you.
Nicky.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lil' P. Lil' P. | Web | 21. prosince 2013 v 10:01 | Reagovat

Byla jednou jedna princezna, jmenovala se Nikolka, měla havraní vlasy, krásné proměnlivé oči, byla mladá, krásná ..měla tolik skvělých vlastností. Možná to bylo špatně, protože byla lehce zranitelná a od osudu, navzdory jejímu mladému věku, už dost pokopaná. Zápěstí zdobila bolest, proměněná v jizvy. Byly dny, kdy princezna nedoufala v nic, slzy tekly proudem a zápěstí se zaplňovalo víc a víc.  Přitom byla opravdu hodným člověkem, tak kdo jí to ubližoval? Ano, byla to ta hnusná havěť, princové. Teda z většiny to byli jen rybáři. Někdo by je měl vyhubit. Ale princezna by neměla zapomínat, že v životě má ještě jednu osobu, Zlatušku a ta jí se vším ráda pomůže, Nikolka se jí může se vším svěřit, se vším! ..a na to nikdy nezapomeň :)

2 brunetmarket brunetmarket | Web | 7. ledna 2014 v 20:15 | Reagovat

Wow.Hodně hodně dobrý :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama