Naschvál.

13. ledna 2014 v 19:27 | Uni^ |  10032013 F
Proč mi píšeš, proč se na mě usmíváš, proč na mě mluvíš?
Chtěla jsem na tebe zapomenout, zapomenout na všechno. Tak proč mi tohle děláš? Teď už jsi v mojí hlavě a v mých myšlenkách zas jen ty. Zničíš mě! Kradeš mi všechnu mojí energii. Už zas vídám tvůj nechutně roztomilej obličej víc, než bych měla, víc než bych chtěla. Ale proč mám pocit, že na tebe venku spíš čekám, koukám na cestu a doufám, že vyjdeš zpoza rohu? Proč si tajně přeju, aby jsi šel za mnou, objal mě a dal mi pusu na čelo? Asi jsem si jen nalhávala, že jsem v pohodě, že ty jsi minulost.. Tak často přemýšlím nad tím, jaký to bylo, tak často vzpomínám na ty kraviny, který jsme vymejšleli.
Nevím o co ti jde, jestli mě chceš zničit, když víš, že se nemám o koho opřít, nikoho, kdo mi pomůže zase vstát.. Nebo jestli je to nějaká pomsta. Nevim..
Ale zabijí mě to..

Děláš to naschvál?
Nicky.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 YumeOokami YumeOokami | E-mail | Web | 18. ledna 2014 v 15:28 | Reagovat

Po pravdě nemám tušení, jestli to dělají naschvál. Můj ex přítel si založil fake profil na facebooku a snažil se mě sbalit. Nevím jestli si chtěl dokázat, že jsem to dělala i když jsem byla s ním (a já to nedělala) nebo jestli kdyby mě jakože zbalil to chtěl posílat mému přítelovi. Ani jedo by se mu nepodařilo, a já na to přišla. A když jsem se zeptala, proč to udělal, tak se prý nudil. No cože? Myslím, že někteří dělaj věci ani neví proč, dělal takových věcí spoustu a asi to nikdy nezmění. Musíš se proti tomu obrnit, nevnímat to tak. Je možné že to nemyslí nijak jen ty to tak vidíš. Je to těžké ale držím palce.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama