U tebe.

23. ledna 2014 v 18:52 | Uni^ |  10032013 F
Proč jsem za tebou šla? Co mě tam táhlo?
Touha?... Láska?... Naivita?... Na co jsem myslela, když jsem scházela schody? Byla jsem šťastná, že jdu za tebou, nebo jsem měla strach? Věděla jsem v ten okamžik, co vlastně dělám? Chtěla jsem tam vůbec zůstat? Jak mi bylo a jak bylo tobě? Co si po mně vůbec chtěl?...
Když jsem se objevila za dveřmi tvého pokoje, přímo v předsíňce, chtěla jsem utéct, a říct, že jsem zaspala. Tak proč jsem nešla zase spát? Chtěla jsem tě vidět, možná zavzpomínat, nebo jsem si třeba myslela, že se něco změní, že něco bude jinak. Byli jsme spolu venku, prali se, házeli jsme si sníh za bundy, schazovali se, dělali kraviny. Pak přišel status a nakonec přijď za mnou na pokoj. Ale co jsi po mně chtěl? Když jsme se spolu nakonec nevyspali a to jsem myslela, že kvůli tomu tam jsem. Využít a zahodit. Ale ne.. Byl jsi nade mnou Vášní se mi klepaly nohy a chtěla jsem tě. Bylo to zvláštní, víc než zvláštní. A možná už z toho důvodu jsem si myslela, že si dostal rozum a že se všechno otočí k lepšímu. Noc utekla bohužel neuvěřitelně rychle. Tolik polibků, tolik doteků, tolik obejmutí.. Tolik slz.. Na noc si mi dal dojem, že nejsem na všechno sama, že mě máš rád.
..Pocity se vytratili s odchodem z pokoje.
Please, give me one more night.
Nicky.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 YumeOokami YumeOokami | E-mail | Web | 24. ledna 2014 v 17:40 | Reagovat

Tenhle pocit jsem měla tolikrát, a až strašně moc pozdě jsem si uvědomila, že to všechno mělo už dávno skončit. A díky mé nucené slepostí a naivitě to dopadlo nejhůř jak mohlo. Pořádně se dívej, jestli to má cenu a jestli není někde někdo, kdo si tě spíš zaslouží.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama