Březen 2014

Sny.

29. března 2014 v 17:13 | Já
Těším se, až najdu někoho, komu budu moct dát svoje srdce. Někoho, pro koho budu moct dýchat.. Vždycky se mu půjdu pochlubit, když budu mít skvělou náladu, nebo postěžovat si, když bude všechno špatně. On bude stát při mě a já při něm, za každých okolností i kdyby byl proti celý svět. Budu mu říkat všechno a on bude říkat všechno mně. Budem si důvěřovat a žít jeden pro druhého. Budem spolu co nejčastěji, a budem dělat kraviny, chodit na procházky a koukat se na filmy. Čas od času od něj dostanu růžu, a to jen kvůli tomu, abych věděla, že mu na mě záleží. Každý mi bude říkat, jak moc mě má rád. Těším se až budem ležet vedle sebe v posteli, ruka v ruce, bude ticho a bude slyšet jen škrundání našich hladových bříšek. Nikdy mu nebude vadit, že mám spoustu jizev, bude tiše soucítit a nebude mi ubližovat, protože ví, jak moc zranitelný člověk jsem. A já si ho budu vážit, ctít ho a milovat dokud on nepřestane milovat mě.
 

Každý to má jinak.
Bohužel.

Smrt.

8. března 2014 v 10:21 | Nicky.^
Často přemýšlím, jaké to asi je, umírat. Možná je to prudká bolest, svíjím se v křečích a modlím se, ať je to už pryč, ať už to skončí. Nebo je to příjemný proud myšlenek, vzpomínka na život, zdá se mi to jako sen jen už se neprobudím. Nebo jestli zavřu oči, poslouchám svýho tlukot srdce, stojím ve tmě, nikde nic ani nikdo, jen já a ticho, najednou se oběví silná záře která mě hrozně láká. Neodolám, protože ta zář je jako magnet a táhne mě k sobě. Cítím svobodu a kráčím ke světlu, tlukot slábne a dech se zpomaluje. Dotknu se záře a všechny pocity zmizí.
Třeba je to nepříjemný a štiplavý pocit jako když mi do očí vystříkne pomeranč nebo osvobozující pocit, když cítím, jak s posledním výdechem moje duše odlétá do neznáma, navždy. Budu cítit věčné blaho, klid, mír, nebo nebudu cítit vůbec nic? Třeba neuvidím tu žář a v sekundě zmizí všechno. Blázni taky mohou mít pravdu a existuje nějaký peklo a nebe. Nebo se po smrti znovu nadechnu, ale v jiném těle, v jiném živočišném druhu o pár generací dál.. Nevím, ale slibuju, že jednou to zjistím. Bohužel už se s vámi nepodělím o poznatek.

Přeji krásný zbytek dne.