Říjen 2014

Co se děje a neděje.

30. října 2014 v 19:44 | Uni^ |  Dear diary..
Nejdřív bych chtěla vysvětlit svojí nepřítomnost.. Vím, že někteří můj blog navštěvovali pravidelně, takže tato část je spíše věnovaná jim ale ostatní mohou číst taky, pokud je to zajímá. Musela jsem přestat psát, jelikož jsem propadala. Raději se nebudu chlubit z kolika předmětů, ale nakonec jsem to zvládla a dělala jsem opravky "jen" ze dvou předmětů (udělala jsem to! :-D) Taky jsem byla celkem ve stresu, jelikož jsem přestupovala na jinou školu. Můj přítel je taky lehce na vině, nééé nebudu to na něj svádět. Prostě jsem potřebovala pauzu, klid od všeho. Chvilku jsem psala na jiný blog, ale prostě jsem si k němu nedokázala vybudovat citový vztah, takže články byli nudné a neprožívané.

Abych rozvinula trošku ten přestup. Chodila jsem na Cestovní ruch v Třeboni. Byla by to super škola, kdyby vyměnili celý učitelský sbor (až na tělocvikářku). A to není tak, že si stěžuju pouze já, protože jsem byla lajdák a kašlala na to. Na učitele si tam stěžuje většina studentů. Samozdřejmě, že jsem neodešla že školy kvůli učitelům, bylo v tom něco osobnějšího. No každopádně teď chodím na Ekonomiku a Podnikání do Jindřichova Hradce a popravdě, moc sem si nepomohla. Ten, kdo říká že je ta škola lehká tam nikdy nebyl. Opět s tím nemám problém pouze já, jako nováček, podle výsledků písemných prací... -_- Ten kdo ode mě už něco četl ví, že jsem depresivní strašák. Mám strach z lidí, které neznám. Myslím, že si můžete domyslet, jak se tam asi cítím. Ještě bych v tomto nudným odstavci chtěla ještě zmínit, že mám super nový třídní kolektiv a zatím si myslím, že je všechno v pořádku. :-)

Za zmínku také stojí školní exkurze na které jsem byla na začátku tohoto školního roku. Ano, jela jsem tam ještě s mojí Třeboňskou třídou. Byli jsme v Paříži a v Londýně. Bohužel to bylo jen 6ti denní a stihnout 2 země, 2 města za 6 dní (z toho +-2 dny v buse) bylo takové chaotické. Jinak to byl super zážitek a určitě bych se chtěla do obou měst podívat znovu a podrobněji.


Jestli jsi dočetl až sem, gratuluji! To by bylo asi všechno. Tohle byl extrémně nudný a o ničem článek.

Nicky.