Srpen 2016

S tebou.

7. srpna 2016 v 18:02 | Uni^ |  04202014 J
Chtěla jsem ho vidět, proto jsem kývla na jeho šílený nápad, že s ním půjdu popít. Měla jsem hrozný strach, někteří říkali, že se změnil. Ne, pořád je stejný a pořád tak úžasný. Pořád v něm vidím svou první opravdovou lásku, možná i poslední. Nevěděla jsem jak se k němu mám chovat, jak s ním mluvit, jak se na něho koukat. Byla jsem zmatená, když se po tak dlouhé odmlce zase ozval.
Chyběla jsem mu, jako on chyběl mně?
Nepřeji si nic jiného, než aby to byla pravda. Ale proč chtěl jít se mnou a ne sní, s tou který patří?
Zase se mě nenápadně dotýkal, popichoval mě, až jsme nakonec zůstali sedět ruku v ruce spolu vedle sebe. Myslím, že naše okolí nechápalo stejně jako já, co se děje. "Nemáš náhodou přítelkyni?" ptali se ho všichni. Cítila jsem se hrozně a zároveň šťastně, jako by jsme se nikdy nerozeši.
Šli jsme se projít, když najednou zastavil a pevně mě obejmul. "Stejně mi je s tebou nejlíp." zašeptal mi do ucha a já zase chytala záchvaty breku. Jak moc mi chyběl. Teď tu byl a já byla v jeho náručí. Začal mě líbat, tak vášnivě a jemně. Cítila jsem, jak se mu v kalhotech tvoří boule. Cítila jsem, jak mi vyhrnul triko a zajel rukou přímo pod mé kalhotky. Po chvilce dráždění mě odvedl na jedno místo, kde jsme nechali vypuknout naší vášeň. Měla bych mít výčitky, že jsi jí podvedl se mnou, nebo ne? Je to 1:1, když jsme se k sobě 'vraceli' poprvé, taky jsem podvedla s tebou. Jsme si souzeni? Nebo bez sebe jen neumíme žít ani jeden? Zbytek večera jsme strávili spolu, ještě s jedním naším společným kamarádem. A já zase mohla být šťastná, byla jsem šťastná. Mohla jsem ho zase vší silou obejmout, mohla jsem ho líbat, mohl být můj.
Když mě kolem půl páté ráno šel doprovodit domů, dlouze a něžně mě políbil.
Jsem šťastná, že jsme zase v kontaktu, žádný člověk pro mě nikdy neznamenal víc. ❤


Neverending story?
Může se člověk zamilovat 5x do jedné osoby?
I will always love you.
❤❤❤