S tebou. (pt.2)

7. září 2016 v 19:51 | N. |  04202014 J
Je špatné, co dělám? Nebo je to normální? Cítím výčitky svědomí, je mi líto jí, je mi líto mě. Zajímalo by mě, co při tom, že jí podvádí, cítí on. Nebo mě to raději zajímat nemá? Nevím.
Každopádně…

… Po tom co jsme spolu strávili víkend na oslavě našeho kamaráda, nevím jak dál. Dost jsme se tam nasmáli a užívali jsme si přítomnost jeden druhého. Taky jsme mohli spát spolu v jedné posteli od doby, co nejsme spolu. Už je to dávno. Byl to úžasný pocit, zase usnout vedle něj a vedle něj se i probudit. Nebudu ani počítat, kolikrát jsi jí za jediný víkend podvedl, kolikrát náš chtíč vyhrál nad naším rozumem, kolikrát jsme nechali vypuknout naší vášeň. Omlouvám se, ale nedokážu odolat sexu s ním. Ráno, odpoledne, večer. Je jedno kdy, klidně pořád. Nejlepší sex, který jsem kdy zažila byl s ním. Bylo to, jako by jsme se vrátili v čase, jako by bylo všechno tak, jak má být.
Ale je tady malá otázka, ta co bolí na srdci. Byl někdy nevěrný on mě, když byl ještě můj? Když to teď něřekl jí, proč by to říkal tehdy mně? Trápí mě to i když by asi nemělo, je to pryč, je to dávno.
Zajímá mě ale, co bude dál. Pořád bude dělat, že miluje jí, ale bude jí podvádět se mnou? Jak dlouho? Prý už spolu nebudou dlouho, ale tak když to ví, proč s ní je? To je asi to, co nikdy nepochopím - lidi s pinďourem.

Musím to přehlížet. Proč? Protože o něj zase nechci přijít. Vážím si ho, jako nikoho a mám ho ráda. Přeju si, aby byl šťastný a spokojený. I kdyby mě to mělo utrápit. Ano bolí to. Je to taková tupá bolest, která mě bude pomalu ničit. Je to, jako dýka zapíchnutá mezi mými žebry. Po nocích brečím, ve dne dělám, že se nic neděje. Takže typická já..
Je to sobecké, ale je to tak. Nevzdám se ho i když je to takhle.

I will always love you. Honey.

Jelikož se o tom s nikým raději nebavím, alespoň to naťukám sem. Promiňte. Dusit to dál nedokážu.
Tak píšu nesmyslně tok myšlenek, jako dřív.


Podvádění není normální, natož 3x za noc.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama